Aranżacja

Leżaki – z czego powstają?

Leżak jest meblem, który nierozłącznie kojarzy nam się z wakacjami. W upalne dni spotykamy go prawie wszędzie – na plażach, deptakach, przed restauracjami czy na podwórkach naszych domów.

Leżaki są niezwykle wygodne i to z ich perspektywy najczęściej łapiemy promienie słoneczne. Przez wzgląd na możliwość ustawienia wysokości można na nich relaksować się w dowolnych pozycjach.

Nadają się do czytania, drzemki, opalania, jak i zwyczajnego spędzania na nich czasu w miłym towarzystwie. W jaki sposób powstają leżaki? Z jakiego materiału?

Leżak z nadrukiem – wyraź siebie leżąc

Leżaki to zazwyczaj połączenie drewnianej(go) konstrukcji z dowolnym materiałem. Wersja najczęściej spotykana to gruba bawełna, którą zakłada się na przygotowaną wcześniej konstrukcje.

Tego typu leżaki regularnie widujemy w wszelkiego rodzaju ogródkach piwnych. Najczęściej naszym oczom w tego typu miejscach ukazuje się leżak z nadrukiem. Dzięki rozwiniętym technikom druku restauratorzy chętnie nakładają swoje logo na tkaninę okalającą leżaki.

Stąd też leżak z nadrukiem, który możemy spotkać szukając cienia w upalne dni, to często równocześnie reklama danej marki czy lokalu. Najchętniej korzystają z tego rodzaju reklamy dystrybutorzy napojów. Lokale nieraz dostają tego typu leżaki od przedstawicieli handlowych w zamian za ekspozycję.

Współczesne drukarstwo jest zdolne by nadrukować na leżaku dowolne treści. Zatem nic dziwnego, że wykorzystuje się je jako reklamę. Często producenci zamawiają ten mebel w większych ilościach, by maksymalnie zwiększyć swoją rozpoznawalność. Również dlatego, że leżaki drewniane hurt są tańsze niż detaliczne sztuki.

Drewniane leżaku – gdzie i komu zlecić ich produkcję?

Choć drewniane leżaki kojarzą się głównie z branżą restauracyjną to nie jest to kłopot dla własnych potrzeb zorganizować tego typu mebel.

Wystarczy skonsultować się z jedną z nieodległych drukarni. Wiele z nich szybko realizuje tego rodzaju zlecenia. Możemy wtedy nadać naszemu meblowi spersonalizowanego charakteru. Jest to również ciekawy pomysł na prezent dla kogoś innego.

Co prawda, o wiele tańsze, ze względu na skalę są leżaki drewniane hurt. Jednak w sprzedaży detalicznej, także możliwe jest zrobienie takowych przy relatywnie niskich kosztach.

Leżak z nadrukiem to, jak napomnknięto nie tylko wygodny mebel. To także ciekawy nośnik reklamowy, który może wzmocnić rozpoznawalność naszego biznesu. Szczególnie dobrze spełnia się on przy typowo “letnich” biznesach. Sygnowane logiem gadżety zawsze zostają w pamięci klientów na dłużej.

Proces produkcji leżaka – szybko, sprawnie i przyjemnie

Dobra drukarnia pomoże nam przebrnąć przez proces produkcji leżaków od początku do końca. Firmy zazwyczaj biorąc na swoje barki odpowiedzialność za cały cykl produkcji.

Możemy zatem liczyć, że nasz leżak z nadrukiem zostanie najpierw zaprojektowany przez grafika. Wybór nadruku pozwoli nam na uruchomienie druku.

Nadruki nanoszone są na należycie przedtem wycięte kawałki tkaniny. Gdy całość jest gotowa, materiał można nawlec na drewno i cieszyć się wygodą. Leżak z nadrukiem staje się hitem ogródków piwnych i parasolek.

Pewnie polubisz też...